Bulgaristan'da Doktora Eğitimi

Bulgaristan’da doktora eğitimi için kuruluşları çok eski yıllara dayanan köklü üniversiteler, öğrencilere birçok seçenek sunmaktadır. Bulgar üniversiteleri çok sayıda doktora öğrencisinin eğitim gereksinimlerini karşılayabilecek akademik kadroyu bünyesinde barındırmaktadır. Doktora eğitim sistemi, müfredatı ve gereklilikleri aynen diğer AB ülkelerinde olduğu gibi Avrupa standartlarındadır.

Bölgesel stratejik ortağımız Berks & Partners ile bu ülkedeki üniversitelerde doktora eğitimine devam eden ve eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz bulunmaktadır. Bunların bir kısmı, bugün Türkiye Cumhuriyeti üniversite ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi olarak hizmet vermektedir, diğerleri ise, kamu kuruluşu ve özel sektörde, üst düzey yönetici olarak çalışmaktadır.

Amacımız, Bulgaristan’ın akredite ve kaliteli üniversitelerinde; lisans ve yüksek lisans derecesine sahip adaylara farklı akademik alanlarda %100 garantili olarak Yüksek Lisans, Doktora ve Post-Doktora çalışması olanağı sağlamaktır.

Doktora programlarının maliyetleri eğitim almayı düşündüğünüz üniversite ve alacağınız akademik destek hizmetleri ile alakalı olup, genel maliyeti 18.000 Euro - 22.000 Euro arasında değişmektedir. Ödeme şeklinin (peşin veya taksitli olması) de toplam maliyete etkisi mevcuttur.

Bulgaristan’da doktora eğitimleri için mükemmel mentörlük hizmeti ve paketlerimizle sizlere yerinde, anlamlı ve garantili hizmet veriyoruz. Daha ayrıntılı bilgiler için lütfen aşağıdaki ilgili linklere tıklayınız. Güncel ve net bilgiler, maddi hususlar ve randevu için lütfen iletişim seçeneklerimizden danışmanlarımıza ulaşınız.


 

 

 

 

 

BULGARİSTAN'DA DOKTORA EĞİTİMİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 
 
 
 
     
 

 

 
 
          

 

 
 
 
 
 

Can Akademi

Müeyyedzade Mah. Serdar-ı Ekrem Cd. No:4 Galata, 34425 Beyoğlu | İSTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 02129636348 - 05533130773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin