Haberler

Üniversitesinde Yüksek Lisans Eğitimi Alacak!

Maltepe Üniversitesi mezunu öğrencimiz; Tiyatro, Film ve Medya Çalışmaları ve İletişim Bilimleri master programlarına başvurusunu yaptı. Öğrencimize başarılar, mutluluklar diliyoruz.

Merve, Viyana Üniversitesi'ni Hedefledi!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi'nde "Türkoloji" ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine katılacak. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize Avrupa yolunda şimdiden başarılar diliyoruz.

Dila, Viyana Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimi Alacak!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu olan öğrencimiz, Viyana Üniversitesi'nde "Sosyoloji" ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine katılacak. Başvuru işlemleri tamamlanan öğrencimize Avrupa yolunda şimdiden başarılar diliyoruz.

Raşit "Innsbruck Üniversitesi'ni" Hedefledi!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunu olan öğrencimizin Innsbruck Üniversitesi Mekatronik yüksek lisans eğitimi için başvuru işlemleri tamamlanmıştır. Viyana Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği yüksek lisans programı için ayrıca başvurusu yapılan öğrencimize şimdiden başarılar diliyoruz.

Viyana Teknik Üniversitesi-Mk.Mühendisliği Master

Raşit, Viyana Teknik Üniversitesi'ni Hedefledi! Öğrencimizin, "Makine Mühendisliği" yüksek lisans programı için başvurusu tamamlandı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunu olan öğrencimize başarılar diliyoruz.

Mehmet, Mimarlık Yüksek Lisans Programı İçin TUWIEN'i Tercih Etti!

Öğrencimizin, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesi'nde Mimarlık ana bilim dalı master eğitim programı için başvurusu yapılmıştır. Yolun açık olsun Mehmet!

İngiltere'de Dil Eğitimi

Sizler için İngiltere'de dil okullarını daha ayrıntılı şekilde anlattığımız yeni sitemiz yayında! Doğru karar verme adına incelemenizi tavsiye ederiz.

Arzu Varşova Teknolojiyi tercih Etti!

Varşova Teknoloji Üniversitesi'nde "Global Production Engineering and Management" master programından kabul alan başarılı öğrencimizi tebrik ediyoruz. Yolun açık olsun Arzu!

Sare, Mezun Oldu!

Öğrencimiz, Avrupa'nın psikoloji ana bilim dalında en iyi üniversitelerinden birisi olan SWPS-Polonya'da master eğitimini tamamladı. Klinik psikoloji yüksek lisans programında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Sare'ye doktora çalışmalarında şimdiden başarılar diliyoruz.. Teşekkürler Sare, iyi ki varsın...

Viyana Üniversitesi Politika ve Siyaset Bilimi

Politika Bilimi yüksek lisans programı için Viyana Üniversitesinden kabul alan öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yolun açık olsun Fatih!

Kaan 1 Numarada!

Öğrencimiz dünyanın en iyileri arasında gösterilen Macaristan'ın lider üniversitesi Corvinus Üniversitesinden kabulünü aldı. Kaan Corvinus Üniversitesinde Sosyal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Fakültesinde eğitim alacak. Ülkemizi bu kadar kaliteli bir üniversitede en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız öğrencimizi bu büyük ve anlamlı başarısından dolayı kutluyor, Avrupa'daki yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz.

Kocaeli Üniversitesinden Dünyanın En İyisine!

Can Akademi Bir İlke İmza Attı! Öğrencimiz dünyanın en iyilerinden birisi olan Grenoble Ecole De Management MIB yüksek lisans programından kabul aldı. Grenoble Ecole De Management-Fransa, yönetim yüksek lisansında dünyanın en iyi 13.okuludur. Uluslararası kariyer hareketliliğinde ise dünyanın en iyileri arasında 6.sıradadır. Kocaeli Üniversitesi mezunu Kaan'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz! Can Akademi ve öğrencileri çok farklı!

Can Akademi

Müeyyedzade Mah. Serdar-ı Ekrem Cd. No:4 Galata, 34425 Beyoğlu | İSTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 02129636348 - 05533130773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin