Haberler

Viyana Teknik Üniversitesi-Mk.Mühendisliği Master

Raşit, Viyana Teknik Üniversitesi'ni Hedefledi! Öğrencimizin, "Makine Mühendisliği" yüksek lisans programı için başvurusu tamamlandı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mezunu olan öğrencimize başarılar diliyoruz.

Mehmet, Mimarlık Yüksek Lisans Programı İçin TUWIEN'i Tercih Etti!

Öğrencimizin, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Viyana Teknik Üniversitesi'nde Mimarlık ana bilim dalı master eğitim programı için başvurusu yapılmıştır. Yolun açık olsun Mehmet!

İngiltere'de Dil Eğitimi

Sizler için İngiltere'de dil okullarını daha ayrıntılı şekilde anlattığımız yeni sitemiz yayında! Doğru karar verme adına incelemenizi tavsiye ederiz.

Arzu Varşova Teknolojiyi tercih Etti!

Varşova Teknoloji Üniversitesi'nde "Global Production Engineering and Management" master programından kabul alan başarılı öğrencimizi tebrik ediyoruz. Yolun açık olsun Arzu!

Sare, Mezun Oldu!

Öğrencimiz, Avrupa'nın psikoloji ana bilim dalında en iyi üniversitelerinden birisi olan SWPS-Polonya'da master eğitimini tamamladı. Klinik psikoloji yüksek lisans programında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Sare'ye doktora çalışmalarında şimdiden başarılar diliyoruz.. Teşekkürler Sare, iyi ki varsın...

Viyana Üniversitesi Politika ve Siyaset Bilimi

Politika Bilimi yüksek lisans programı için Viyana Üniversitesinden kabul alan öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yolun açık olsun Fatih!

Kaan 1 Numarada!

Öğrencimiz dünyanın en iyileri arasında gösterilen Macaristan'ın lider üniversitesi Corvinus Üniversitesinden kabulünü aldı. Kaan Corvinus Üniversitesinde Sosyal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Fakültesinde eğitim alacak. Ülkemizi bu kadar kaliteli bir üniversitede en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız öğrencimizi bu büyük ve anlamlı başarısından dolayı kutluyor, Avrupa'daki yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz.

Kocaeli Üniversitesinden Dünyanın En İyisine!

Can Akademi Bir İlke İmza Attı! Öğrencimiz dünyanın en iyilerinden birisi olan Grenoble Ecole De Management MIB yüksek lisans programından kabul aldı. Grenoble Ecole De Management-Fransa, yönetim yüksek lisansında dünyanın en iyi 13.okuludur. Uluslararası kariyer hareketliliğinde ise dünyanın en iyileri arasında 6.sıradadır. Kocaeli Üniversitesi mezunu Kaan'ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz! Can Akademi ve öğrencileri çok farklı!

Nazif Yüksek Lisans Kabulünü Aldı!

Öğrencimiz Nazif, Viyana Üniversitesinde! Viyana Üniversitesinde Politika Bilimi master programında eğitimine devam edecek olan Nazif'e başarılar dileriz. Yolun açık olsun!

Viyana Üniversitesi Politika Bilimi

Damla, Avrupa'daki Yeni Yaşamında Hep Mutlu Ol! Selçuk Üniversitesi mezunu öğrencimiz Damla, Viyana Üniversitesi Politika Bilimi Yüksek Lisans programından kabulünü aldı! Dünyanın en iyilerinden birisinde eğitim alacak öğrencimize başarılar diliyoruz.

Rusya'da Master!

Rusya Kafilemiz St.Petersburg'da! Rusya'nın en güzel şehirlerinden birisi olan St.Petersburg'da eğitim alacak öğrencilerimiz sorunsuz bir şekilde yerlerine ulaştılar. St.Petersburg Politeknik üniversitesinde mühendislik ve işletme; Admiral Makarov Denizcilik Akademisinde deniz ulaştırma ve denizcilik eğitimi alacak öğrencilerimize yeni yaşamlarında mutluluklar ve başarılar diliyoruz!

Viyana Ziraat Üniversitesi Yüksek Lisans

Öğrencimiz Viyana Ziraat Üniversitesi Master Kabulünü Aldı! Uludağ Üniversitesi mezunu Veli, Viyana Ziraat Üniversitesi'nin Agricultural and Food Economy ve Crop Sciences yüksek lisans bölümlerinin her ikisinden de kabul almayı başardı. Can Akademi'nin sizi en iyi şekilde yönlendireceğinden ve kesin olarak istediğiniz üniversiteye yerleştireceğinden emin olabilirsiniz.

Can Akademi

Şahkulu Mh. Serdar-ı Ekrem Sok. No:15/A, 34421 Galata | İstanbul

Bize Ulaşın

Tel : 02128070153 - 05533130773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin