Haberler

Ahmet Enes Viyana Teknik Üniversitesini Tercih Etti!

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği mezunu Ahmet Enes Dalca; yüksek lisans için Viyana Teknik Üniversitesini tercih etti. Mühendislik alanında haklı olarak dünya klasmanında çok iyi bir yer edinmiş olan Viyana Teknik Üniversitesini tercihleyen Ahmet Enes'le hem fikiriz. Avrupada bizleri çok iyi bir şekilde temsil edeceğine inanıyor, kendisine başarılar diliyoruz.

Sercan Ger'in Viyana Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Başvurusu Yapıldı!

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik Mühendisliği 2014 mezunu Sercan Ger; ailesinin de tam desteğini alarak Viyana Teknik Üniversitesinde yüksek lisans kararı aldı. Viyana Teknik Üniversitesinden çift lisanla yüksek lisans mezunu olmanın ayrıcalığını yaşayacak olan Sercan'a yeni Avrupa hayatında başarılar diliyoruz.

Viyana Teknik Üniversitesi Kimyasal Reaksiyonları Kontrol Altına Alabilecek

Viyana Teknik Üniversitesi tarafından ultra kısa lazer darbeleri ile kimyasal reaksiyonların kontrol altına alınabileceği açıklandı. Moleküllerin elektron dağılımları değiştirilerek femtosecond lazer darbeleri ile isabet sağlanmıştır. Laser amplifier, used to create intense ultra-short pulses Short laser pulses interacting with ethylene http //www.tuwien.ac.at/en/news/news_detail/article/8745/

Manolya Öykü Kanada'daki Eğitimine Devam Ediyor!

Öğrencilerimizden Manolya Öykü'nün Brock University/Kanada'daki eğitimi tüm hızıyla devam ediyor.

Viyana Hukuk Öğrencileri Online Oy İstiyor!

Vienna Legal Literacy Project sosyal etkiler 2014 yarışmasında finale kalan Viyana Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin online oylarınıza ihtiyacı var! Vatandaşlara güncel konu ve hukuki durumlarla ilgili yardımcı olmak ( Cep telefonu satın alırken nelere dikkat etmeliyim, bana ait fotoğraf facebookta yayınlandı ne yapmalıyım) gibi hukuki güncel temalara sahip olan proje gerçekten bir oyu hak ediyor... http //medienportal.univie.ac.at/uniview/studium-lehre/detailansicht/artikel/mit-recht-informieren/

Sn.Kadir ESER'in Viyana Üniversitesi Master Başvurusu Yapıldı!

Kadir ESER'in "Viyana Üniversitesi Sanat Tarihi" yüksek lisans programı için başvurusu yapılmıştır. Köklü ve önemli bir üniversitede alacağı bu kaliteli eğitimle birlikte geleceğine anlamlı ve pozitif katkı sağlayacak olan Kadir'e Viyana'da başarılar diliyoruz.

Ahmet Talha Yıldırım'ın Viyana Teknik Üniversitesi Başvurusu Yapıldı!

Başkent Üniversitesi "Bilgisayar Mühendisliği" bölümü mezunu Ahmet Talha Yıldırım'ın; Viyana Teknik Üniversitesi " Media Informatics-Medical Informatics" Yüksek Lisans bölümü için başvurusu yapılmıştır. Kendisine yeni hayatında başarılar diliyoruz...

Hatice Dinçer Avustralya'da Eğitimine Devam Ediyor

Hatice Dinçer, CQUniversity-Melbourne'daki yüksek lisans eğitimine (Master Of Management-Engineering) devam ediyor. 2-yıllık tam zamanlı master eğitiminde kendisine başarılar dileriz.

Burçin Kirmit'in Avusturya Vizesi Onaylandı!

Viyana Üniversitesi "Türkoloji" yüksek lisans bölümünden kabul alan Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi mezunu öğrencimiz Burçin Kirmit'in vizesi sorunsuz bir şekilde onaylanmıştır. Viyana yolunda kendisine başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun Burçin!

Serhan Özdemir Viyana'da Almanca Hazırlık Kursuna Başladı!

Viyana ve Viyana Teknik Üniversitesi " Kimya ve Malzeme Teknolojisi" yüksek lisans programından kabul alan öğrencimiz Serhan Özdemir Viyana'da Almanca hazırlık kursuna başlamıştır. Kendisine başarılar dileriz.

Uluslararası Üniversite Tanıtım Günleri

08-10 MAYIS 2014 TARİHLERİNDE FUARDAYIZ! Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde icra edilecek "Üniversite Tanıtım Günleri" nde sizleri standımıza bekliyoruz...Viyana ve Polonya Üniversiteleri ile öğrencilerimizle buluşuyoruz!

Can Akademi

Müeyyedzade Mah. Serdar-ı Ekrem Cd. No:4 Galata, 34425 Beyoğlu | İSTANBUL

Bize Ulaşın

Tel : 02129636348 - 05533130773
Email : can@akademiko.net

Bizi Takip Edin